Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Raszyn

Kolorowy pasek

Wykaz gminnych jednostek pomocniczych

Sołectwo/Osiedle

 

 

 

Sołtys/Przewodniczący Zarządu Osiedla

 

 

Rada Sołecka/ Zarząd Osiedla

 

JAWOROWA I

 

 

Kazimierz Ostrowski

 

 

 

Jadwiga Maur

Piotr Grzymek

 

JAWOROWA II

 

 

Agnieszka Frączyk

 

 

Agnieszka Boczkowska

Grażyna Karkocha

Teresa Gołębiowska

 

 

DAWIDY

 

 

Katarzyna Iwanicka

 

 

 

Jacek Kozerski

Robert Kwiatkowski

Irena Jończyk

 

 

DAWIDY BANKOWE

 

 

Jarosław Aranowski

 

 

 

Grażyna Roguska

Grzegorz Bąk

Małgorzata Kaiper

 

 

FALENTY NOWE

 

 

Sławomir Gajewski

 

 

 

Wiktor Gacparski

Ireneusz Koper

Agnieszka Penczonek

Andrzej Wąsik

 

 

FALENTY DUŻE

 

 

Bożena Kącka

 

 

 

Szczepan Nowicki

Dariusz Kazubski

Mariusz Olędzki

 

 

LASZCZKI

 

 

Marianna Bąkiewicz

 

 

 

Beata Kamińska

Anna Zimnicka

Robert Bąkiewicz

 

 

ŁADY

 

 

Stanisław Olesiński

 

 

 

Wojciech Obłuski

Wojciech Zientała

Janusz Bień

 

 

PODOLSZYN NOWY

 

 

Maria Brzezińska

 

 

 

Jacek Grzymek

Emilia Masiak

 

 

PUCHAŁY

 

 

Gabriela Kaczorowska

 

 

 

Grażyna Kuligowska

Małgorzata Lelonkiewicz

Zbigniew Lipiec

Marek Dziekański

 

 

SĘKOCIN NOWY

 

 

Bożena Dziekańska

 

 

 

Cecylia Misiak

Dariusz Makowski

Tytus Gałązka

Józef Litkie

 

 

SĘKOCIN STARY

 

 

Krzysztof Dziekański

 

 

 

Joanna Kobryń

Andrzej Kowalski

Grzegorz Kaczorowski

 

 

SŁOMIN

 

 

Joanna Adamczyk

 

 

Tadeusz Osmólski

Paweł Kwiatkowski

Jolanta Bieniek

Elżbieta Supeł

 

 

WYPĘDY

 

 

Grażyna Rowińska

 

 

 

Tomasz Bulik

Ireneusz Krakowiak

Ewa Ryczywolska

 

 

JANKI

 

 

Adam Kazubek

 

 

 

Lucyna Zawadzka

Jerzy Rzepka

Andrzej Olesiński

Ryszard Cieślikowski

 

 

NOWE GROCHOLICE

 

 

Andrzej Szeląg  

 

 

Joanna Białowąs

Maria Fijałkowska

Janusz Małek

 

 

FALENTY OSIEDLE

 

 

Kazimierz Choromański

 

 

 

Edmund Kania

Norbert Gawron

Elżbieta Buch

Magdalena Cędrowska

 

 

 

RYBIE I

 

 

Zygmunt Nagrodzki

 

 

 

Jan Chmielewski

Zygmunt Nagrodzki

Czesław Rędziak

 

 

RYBIE II

 

 

Marian Sieradzki

 

 

 

Alicja Bolikowska

Marian Sieradzki

Tomasz Dobrowolski

Dariusz Marcinkowski

 

 

RYBIE III

 

 

Elżbieta Szeląg

 

 

 

Zofia Ciarka

Janina Zabłocka

Marek Obłuski

 

 

RASZYN I

 

 

Barbara Rusnak

 

 

Mieczysław Burchert

Jerzy Jeromin

Teresa Liżewska

 

 

RASZYN II

 

 

Alina Wolska-Gryba

 

 

 

Konrad Zubko

Grzegorz Sękler

Jan Chałupczak

Anna Dutka

 

Metadane

Źródło informacji:Iga Lisicka
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Iga Lisicka
Data wprowadzenia:2011-07-18 14:41:05
Opublikował:Iga Lisicka
Data publikacji:2011-07-18 14:46:58
Ostatnia zmiana:2016-09-19 14:36:36
Ilość wyświetleń:15994

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij